Tavuk Satışı

Tavuk Satışı

Aktav tavukçuluk firmamız 20 yılı aşkın süredir Manisa ilinde tavukçuluk sektöründe kaliteli hizmet vermektedir. Kuruluş yeri Manisa olan firmamız daha sonra Afyon ve Ankara’da da tesis açmış ve çeşitli tavuk cinslerinde civciv üretimi yaparlar müşterilerimizin taleplerine cevap vermeye başlamıştır. Aktav Yarka  Prefabrik Çadır Kümes Aynı zamanda Tavuk Satışı konusunda yanınızdadır. Firmamız sadece canlı tavuk üretimi yapmıyor. Aynı zamanda canlı tavuk satışı, tavuk üretmek isteyenler için çadır ve kümes kurulumu, gezen tavuk yumurtası gibi ürünlerin satışını da yapıyor.

Gezen Tavuk ve Gezen Tavuk Yumurtası

Firmamızın satış profilinde en çok gezen tavuk satışı bulunuyor. Bizler gezen tavuk üretimi yaparak müşterilerimizin sağlıklı beslenmelerini sağlıyoruz. Gezen tavukların yumurtaları diğer tavuk yumurtalarından daha sağlıklı olduğu için gezen tavuk yumurtasını tavsiye ediyoruz ve satışını yapıyoruz. Ayrıca müşterilerimiz isterlerse gezen tavuk türlerinin civcivlerini satarak onlarında da gezen tavuk yetiştirmesini sağlıyoruz. Gezen tavuklarımız doğadaki ürünleri yedikleri için onların ürettikleri yumurtalar vitamin ve mineraller açısından daha zengin oluyor. Bu müşterilerimizin sağlıklı beslenmesini sağlıyor. Müşterilerimiz firmamızla iletişime geçip bu sağlıklı yumurtalardan sipariş edebiliyorlar.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

  1. gezen tavuk Tavuk Satışı için yorumda bulun

    Tavuk Satışı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Tavuk Satışı için ilk yorumu yapabilirsin.