Bir Menü Ekleyin

Beyaz Eşya Servisi

1 dk okuma süresi

Firmamız kurulalı 30 yıldan fazla olmuştur. Beyaz Eşya Servisi Uzman kadromuz ve kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Tecrübeli teknik ekibimiz sayesinde yönetim kurulumuz, müşteri memnuniyetine yönelik çözümler sunup arıza ve arıza çözümlerine zamanında erişerek müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyor. Mobil servisimiz sayesinde, sorunlarımızı İstanbul Anadolu yakası içinde hızla çözmeye çalışırken müşterilerimizi memnun etmek için uzman teknik kadromuzu genişletmeye devam ediyoruz.

Beyaz Eşya Servisi

Tüm marka ve modellerde teknik servis mevcuttur.

Kombi
Petek Temizleme
Çamaşır makinesi,
Bulaşık makinesi,
Buzdolabı,
Derin dondurucu,
Çamaşır makinesi
Klima

Yerinde Onarım. Firmamız çamaşırhane bulaşık makinesinde buzdolabı konusunda uzmanlaşmış klima kombi servisi, sertifikalı teknisyenler ile profesyonel hizmetler sağlayan bir firmadır. Beyaz Eşya Servisi Değerli müşterilerimizin hizmet taleplerini en iyi şekilde karşılamak için çalışıyoruz. Eğitimli teknik ekipler, en uygun fiyatlarla ve kaliteli işçilikle, müşteri memnuniyetine ve iş güvenliğine önem vererek, Beyaz Eşya Servisi Anadolu yakasının İstanbul semtlerine teknik hizmet veriyoruz 2000 dan beri hizmetinizdeyiz (1) yıl parça değiştirme garanti sadece firmamız (orijinal) parçalar kullanmaktadır.

Beyaz Eşya Servis

Servisimiz tüm beyaz eşyalara teknik servis hizmeti vermektedir. Teknolojinin hızlı gelişimi ile beyaz eşya daha hassas elektronik cihaz haline geldi. Teknolojiyi sizin için yakından takip ediyoruz, beyaz eşyalarınızın tamir ve bakımını garanti ediyoruz. Cihaz onarım ve bakımını uzman cihaz servisimize bırakınız. Beyaz Eşya Hizmetimizde, tüm beyaz eşya sadece tamir edilmekle kalmıyor, aynı zamanda daha uzun bir ömür için de bakım görüyor. Uzman teknik ekibiyle Beyaz Eşya Hizmetimiz İstanbul’da bir numaradır.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın
x