Bir Menü Ekleyin

Açık Kök Meyve Fidanı

1 dk okuma süresi

Açık Kök Meyve Fidanı

Fidan dünyasında online satış seçenekleri sunan şirketimiz, fidanları kısa sürede adresinize gönderiyor. Sektörel anlamda yılların tecrübesine sahip elemanlarımız, yaşadığınız coğrafyada hakim olan iklim özelliklerine uygun fidan seçenekleri sunuyor. Saatlerinizi alacak fidan alım işlemleri, firmamız sayesinde kısa sürede gerçekleşiyor.

Fidanlık Çeşitlerimiz

Profesyonel hizmet programı sunan firmamız, deneyimli eleman kadrosuyla hizmet sunmaya devam ediyor. İncir, armut, kiraz, ahududu, böğürtlen, dut, zeytin, alıç, Antep fıstığı, aronia berry, avokado ve ayva gibi yüzlerce meyvenin fidanını sitemizde bulabilirsiniz. Fidanlık.COM.TR Sizler için Meyve Fidanı Anaçları konusunda organik Fidanlar ve Açık Kök Fidanlar sunmaktadır. Açık kök fidanlar konusunda uzman olan firmamız, aradığınız seçenekleri bir araya getirdi. İstediğiniz fidan seçeneklerini sitemizde bulabilirsiniz.

Açık Köklü Fidanlar

Fidan dünyasında tüplü ve açık köklü fidanlar revaçtadır. Açık kök meyve fidanı konusunda deneyimli firmamız, Eylül ve Mart ayları arasında ekilen bu fidanları adresinize gönderiyor. Ekim işleminin ardından 40 cm kadar budanması gereken açık köklü fidanlar, özel ilaçlama işleminin ardından kargoya verilmektedir. Kış aylarının nemi ile su ihtiyacını gideren açık köklü fidanlar, mart ayı itibariyle uyanmaya başlar.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın
x