Tuba Büyüküstün Biyografi, Hayatı, Boyu , Evliliği

Published by: 0

Tuba Büyüküstün

tuba büyüküstünTuba Büyüküstün kimdir, ne zaman diiz oyunculuğuna başamıştır. Oyuncunun  kişisel bilgileri , evliliği ve daha çok bilgi.

Tuba Büyüküstün’ün   gerçek adının Hatice  Tuba Büyüküstün olduğunu herkez bilmiyordur.  Tuba Büyüküstün  İstanbul doğumludur. Doğum tarihi  05 Temmuz 1982’dir . Oyunucun burcu  herkez tarafında merak edilir burca da yengeç.

Kişisel Bilgileri olarak göz rengi ela,  saç rengi kahverengidir. Tuba Büyüküstün boyu 1.73 kilosu 53 bedenide 26 olarak bilinir. Ailenin tek kızıdır tek olmak her zaman biraz şımarık  büyümeye yol açar ama  ünlünün  öyle bir yapısı yoktur. En çok korktuğu şey  Fotoğraf ve kamera sebebi ise  çok utangaç olduğu dile getirir.

Tuba Büyüküstün  Mimar sinan üni. sahne dekor ve köstüm tasarımı bölümün de okumuştur. Tuba Büyüküstün  çok başarılı bir öğrenci olarak okulunu bitirmiştir. Okul  zamanlarında oyunculuk ve reklam teklifleri gelmesine rahmen hep geri çevirmiştir.

Dünyanın her tarafından katılan  70 bin yarışmacı arasında 17.ci olmuştur. Bundan sonra reklam dizi, filmlerde beni daha da çok görebilceksiniz  diyerek açıklama  yapmıştır.

Oyunculuk dışın da  okul da okurken   bir yandan da  sahne dekor eğitimi almıştır.Hatta bir ara  şöyle bir açıklama yapmıştı. Dizi oyunculuğundan daha fazla para var demişti.

Ekranlarda sıkça gördüğümüz oyuncuyu  herkez çok sever tv de ayrı bir seyirci kitlesi vardır.  Bu zamana kadar çok fazla  dizi de oynamıştır.

2007  Yılında – Asi : Asi
2006 yılında  – Ihlamurlar Altında : Filiz
2005 Yılında – Aşk Yolu : Deniz
2004 Yılında  – Çemberimde Gül Oya : Zarife
2003 Yılında  – Sultan Makamı

Tuba Büyüküstün yedi aydır beraber olduğu oyuncuyla en sonunda  karşılıklı evlenme kararı aldılar. 2011 yaz ayında  Onur Saylak’la evlendi. Şimdi ise çiftlerin ikiz bebekleri olduğu haberleri  dolaşıyor. Bizde isteriz  güzel sağlıklı bir bebkleri olmasını  çifte ömür boyu  mutluluklar dileriz.

TUBA BÜYÜKÜSTÜN RESİMLERİ

tuğba büyüküstün

tuba büyüküstün

tuba büyüküstün

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*