• Facebook'da Paylaş!
  • Tweetle!
  • Rss Feed
En güzel blog

Tren Saatleri Samsun

8 Eylül 2011
Yazar: admin
1.546 views

Tren saatleri samsun, Tren saatleri  pazartesi günü samsun, Tren saatleri  salı günü samsun, Tren saatleri  çarşamba günü samsun, Tren saatleri  perşembe günü samsun, Tren saatleri  cuma günü samsun, Tren saatleri  cumartesi günü samsun, Tren saatleri  pazar günü samsun

Samsun – Amasya Bölgesel Ekspresi Tren Saatleri

İstasyon Varış Kalkış
Samsun 18:00
Demirciköy 18:15 18:16
Meşelidüz 18:29 18:30
Çukurbük 18:59 19:00
Germiyan 19:07 19:08
Kavak 19:17 19:18
Ladik 19:42 19:43
Bekdiğin 19:53 19:54
Havza 20:08 20:10
Hacıbayram 20:26 20:27
Borsa Durağı 1 20:30 20:31
Suluova 20:36 20:37
Boğazköy 20:51 20:52
İhsaniye Durağı 21:03 21:04
Amasya 21:08

 

Amasya – Samsun Bölgesel Ekspresi Tren Saatleri

İstasyon Varış Kalkış
Amasya 04:55
İhsaniye Durağı 04:59 05:00
Boğazköy 05:11 05:12
Suluova 05:26 05:27
Borsa Durağı 2 05:31 05:32
Hacıbayram 05:35 05:37
Havza 05:53 05:55
Bekdiğin 06:09 06:10
Ladik 06:20 06:21
Kavak 06:45 06:46
Germiyan 06:55 06:56
Çukurbük 07:03 07:04
Meşelidüz 07:32 07:33
Demirciköy 07:46 07:47
Samsun 08:02

 

 

 

Etiketler :
Benzer Yazılar
Yorumlar

*