Sürat Kargo

Published by: 0

Sürat Kargo

sürat kargoSürat Kargo  hakkında teknolojinin en son imkanlarıyla kendini her gün teknolojiyle yenileyerek  müşterilerine  en hızlı en güvenli emniyetli ve kaliteli taşımacılık hizmetini veren  isimdir. Bu işte sadece taşımak değildir   önemli olan karşı tarafa güven verebilmektir.

Sürat Kargo Hizmetleri Kargoculukta hız çok önemlidir. Sürat kargo artık 72 saatte değil 24 saatte teslimat yapıyor. Kargonuz araca yüklendikten 24 saat sonra  alıcı kişinin elindedir. Kargoyı hızlı taşımak için uçak gönderi yapan kargo firması zamanı yenerek  kargoları 24 saatte teslimat yaptırıyor.

Sürat Kargonun tam olarak şuanki şube sayısı 523tür. Türkiyenin her ilinde birden çok şubesiyle hizmet veren sürat kargo en iyi olabilmek adına hergün kendini geliştiriyor.

Sürat Kargonun en önemli  yeniliği Tahsilatlı kargo gönderimi yapmasıdır. Tahsilatlı Kargo nedir? İnternet üzerinden yaptığınız alışverişleriniz kapıda nakit yada kredi kartıyla ödemek isteyenlere  çözüm olarak yapıldı. İnternetten al kapıda ödeme yap sistem budur.

Firmalar içinde  Sanal şube sistemi yapmıştır. Her firmanın sanal şube kullanıcı adıyla girerek kendi kargosunu kendi yazarak  bütün işlemleri kendisinin yapacağı bir ortam sağladı.  Kargoların takibi , teslim bilgileri ve daha çok hizmet  anında sanl şubede.

Kargonuzun nerede olduğunu anında  bakabilrsiniz. Her müsterinize kargonuz yola çıkarken  kargonunz yola çıktı şu günler teslimatı  gerçekleşecektir diye bilgi mesajı verilir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*