• Facebook'da Paylaş!
  • Tweetle!
  • Rss Feed
En güzel blog

Sakal Çıkarıcı| Sakal Çıkarma | Sakal Nasıl Çıkar

5 Ekim 2011
Yazar: admin
46.236 views

Doğal Yöntemler

 

Sakal konusu her erkekğin zaman zaman sorunu olmuştur. Bazı kişilerde gerçekten ğiskolojik sorun olmuştır.Sakalın çıkmaması ne durumlarda olur sorusu herkez tarafından sorulur. Ergenlik döneminde tüylenmeler olur çoğu erkekte ama bazılarında  geç çıkar yada hiç çıkmaz veya köse şeklinde kalır .

sarımsak sakal çıkarıcı Bu dönem içerisinde  sakalın çıkması ne kadar sürer yada sakal çıkmaya devam edebilir mi?. Sakalı çıkmayanlar için bitkisel sarımsak kürü çok etkili olduğunu televizyon da doktorlar  her zaman söyler. Sakal çıkarmanın  yöntemi sarımsaktır. Sakalı olmayan birisi başka türlü sakalını çıkaramaz.

Sakal nasıl çıkar sorusunun cevabını tam olarak olmasa  yinede cevapladık. Sakal çıkarıcı bitkisel sarımsak kürü yapılışı uygulanması çok basittir. Bunu evde kendiniz boş zamanınız da hazırlayabilirsiniz. Kısaca sizlere  evde nasıl hazırlamanız gerektiğini anlatacağım.

Bildiğimiz yemeklerde kullandığımız sarımsağı dişlerinden ayıralım ve soyalım. Sarımsak dişlerinden 4 veya 5 tanesini bir tane ezme kabı içerisine koyarak iyice ezmemiz gerekir. Ezildikçe sarımsağın suyu çıkmaya başlar.

Kullanımı Yüzünüze sürmeden önce ılık suyla yüzünüzü yıkayın havluyla kurulayın. Sarımsağın  o koyu azcık sulu olan  sıvı halini elinize dökün sakalınızın çıkmasını istediğiniz bölgere sürünüz. Elinizle masaj yaparak iyice yedirin biraz kaşıntı koku ve yanma yapabilir. Bunu hergün düzenli olarak 2 hafta uygulayınız.

Not Sarımsak kürünü uyguladınız  2hafta boyunca düzenli olarak ama  hiçbir değişiklik förmediyseniz bir doktora görünmenizi tavsiye ederiz. Hormon yapınızda düzensizlik olabilir. Bu dediklerimizi ciddiye alınız başka bir şey yapmayın bir uzmana görünün.

Bu karışımı saç içinde uygulayabilirsiniz. Saçiçin 21gün uygulanması gerekir. Saç çıkarmanın sakala göre oranı daha yüksektir.Deri altından beslenemeyen tüyleri beslendirip  gürleştirerek deri üzerine çıkarmaya yardımcı olur.

Sakal çıkarmanın yollarını anlattık umarım sizlere   bu konu da yardımcı olmuşuzdur başka bir konuyla görüşmek dileğiyle.

3kutu

Etiketler :
Benzer Yazılar
Yorumlar

*