Ödev Kapakları , Ödev Kapağı, Ödev Kapağı Word İndir, Dersler İçin Ödev Kapağı

Published by: 8

Ödev Kapakları

 

Öğrencilerin sürekli araştırma yaptığı   konular vardır bu konular içinde projelerinde kapak kullanmak zorrundadır. Ortaokul ve lisede performans ödevleri ve yıllık ödevler verilmektedir.

Ödev yaparken dikkat edilmesi gereken kapak  bölümünde bahsedeceğiz ve sizlere en büyük kapak arşivini vereceğiz.  Bütün derlere özel  anlamlı kapaklar mevcuttur. Seçimler tamamen sizlere kalmıştır.

Ödevi hazırladık dan sonra  ödevin kapağını hazırlamak aslında çok basittir. kapak hazırlarken nelere dikkat edilmesi bir göz atalım.

Ödev Kapağı Hazırlan Nereler Dikkat Etmeliyiz.

 • Okulunuzun adını kesinlikle yazın. ödev kapaklarında kesinlikle olaması gerekir.
 • Dersinizin adını  da kesinlikle yazılmalıdır.
 • Ödevi aldığınız öğretmeninizin adını ve soyadını yazmanız gerekir.
 • Kişisel bilgileriniz bölümünde adınız, soyadınız, numaranız ve hangi ders olduğunu yazın.
 • ÖDEV KONUSU  kesinlikle yazılmalıdır. Öğretmenler tarafından en fazla not verilen yer budur.
 • Kapak da bir tane konuya özel resim kullanırsanız veya hazır kapaklardan size uygun olanı seçmeyi dikkat etmelisiniz.

Yukarıda saydığımım 6 maddeyi tam olarak yerine getirirseniz  yıllık ödev yada performans ödevlerinizde    başarınız   inanın arttacaktır. Yıllık ödeviniz ne kadar güzel içerik dolu olsa da  kötü bir kapak kullanırsanız o projenize dışardan bakıldığında   kötü görünmesine sebeb olabilir veya kötü bir ödev az içerik olan bir ödevde ise  kapağı güzel görünüyor ve öğretmenin hoşuna gitmesi size artı puan kazandırcakktır.

Bu maddelere dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Sizlere  ayrı ayrı  dersler için  kapakları bölmedik winrarla toplayık 500 e yakın kapak arşivi  hazırladık istedğinizi kullanabilrsiniz.

ÖDEV KAPAKLARİ İNDİRMEK İÇİN  TIKLAYIN

 

Ödev Kapakları


Ödev Kapakları Resimleri


biyoloji  ödev kapakları

 

 

 

 

 

Örnek olarak  seçtiğimiz ödev kapak resimleri…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Google aramaları;

Tarih dersi ödev kapakları, Vatandaşlık dersi ödev kapakları ,Ingilizce dersi ödev kapakları, Resim dersi ödev kapakları, Matematik dersi ödev kapakları ,süper ödev kapakları, Türkçe dersi ödev kapakları, ücretsiz ödev kapakları ,Din Kültürü Dersi Ödev Kapakları, en güzel ödev kapakları, en iyi ödev kapakları, güzel ödev kapakları, harika kapaklar, ödev kapakları, ödev kapakları indir, örnek ödev kapakları, ödev kapakları indir matematik ödev kapakları ingilizce ödev kapakları müzik ödev kapakları fen ödev kapakları atatürk ödev kapakları, siyah beyaz ödev kapağı, kapakları

8 comments

 1. melek

  ilk okul 7 sınıf ögrencıyım abı hepsini indirdim ne kadar çok kapak var hangısınjı kullancapımı karıstrdım çok tesekker ederım yııllık odevleri için çok harikak

 2. derya

  sosyal bilgiler için arıyuorum ödevim var dersım de zayıf pğuanımı yükseltmem lazım inşallh güzel bişeyler vardur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*