nur aysan biyografi, boşandı, hayatı, boyu, eşi, sevişme sahneleri

Published by: 1

Nur Aysan Biyografi

Nur Aysan’ın  hayatı, Nur Aysan’ın eşi, Nur Aysan’ın boyu, Nur Aysan’ın sevişme sahneleri, Nur Aysan’ın boşanma durumu, Nur Aysan’ın gelinliği, Nur Aysan’ın cocuğu, Nur Aysan’ın annesi, Nur Aysan’ın biyografisi, Nur Aysan’ın boyu kaç, Nur Aysan’ın kimdir, Nur Aysan’ın fotoğrafları 2011, Nur Aysan’ınfotoğrafları 2012

 

Nur Aysan 12 Kasım 1980 yılında Almanyada doğmuştur. Ünlü oyuncu  Askı Memnu dizisiyle  ekranlarda son zamanlarda fazla gördüğümüz  oyuncular arasında yer almaktadır.

Nur Fettahoğlu,   beş cocuklu bir ailenin  dörüncü çocuğu oalrak dunyay gelir.  ailesi Karadeniz kökenli  ailesi  oyuncu hayata gelidkteb bir kaç yıl sınra İstanbula gelirler ve burada yaşamaya devam kararı alır babası  ünlü oyuncu ilk  olarak iş hayatına Sky Turk’te borsa spikerliği oalrak başlamıştır.
Buarada çalışma süreci biraz kısa olan oyuncunun daha sonradan kısmetı dizilerde açılır ve dizilerde rol almaya başlamıştır.
Benden Baba Olmaz ve Gönül Salıncağı’nda roller aldıktan sonra, Kanal D’nin büyük prodüksiyonu Aşk-ı Memnu’da Peyker rolüyle  dizilerine devam etmektedir.
Nur Aysan soyadını ise 2008 yılında  Murat beyle evlenerek almıştır. Evlendikten sonra bir yandanda  Haliç Üniversitesi’nde Moda Tasarımı eğitimi alıyor ve en yakın zamanda bir bebek sahibi olma isteğini her fırsatta dile getiriyor.
Nur Aysan
Doğum Tarihi : 12.11.1980

Doğum Yeri: Duisburg Almanya

Boy : 169cm

Kilo : 51

Göz Rengi : mavi

Saç Rengi : kumral

Spor : yüzme,voleybol, fitness

Yabancı Dil : ingilizce

Eğitim : DİALOG-DRAMA DERSİ

Nur Aysan

nur aysanın en güzel fotoğrafı

nur aysanın fotoğrafı

nur aysanın fotları

nur aysanın en güzel resimleri

1 comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*