Merve Boluğur Biyografi,Hayatı,Yaşı,Boyu,Resimleri,Boxer

Published by: 0

Merve Boluğur


Merve Boluğur foto Merve Boluğur kimdir, hangi dizilerde yer almıştır kaç yıldır oyunculuk yapmaktadır. Özel hayatında neler yapar ve daha çok bilgiler…

Merve Boluğur İstanbul’da 16 Eylül 1987 yılında doğmuştur. Çocukluk yılları çok güzel geçen oyuncunun   iş hayatı da okadar güzel geçmektedir. Oyunculuk hayatına başlamasıyla ilk eğitim aldığı yer Müjdat Gezen Sanat Merkezidir. Burada eğitimini  başarılı bir şekilde tamamalayarak oyunculuk  hayatına atılmaya hazırlanmıştır.

İlk olarak Merve Bloğur’u 2006 2007  biz televizyonda  Acemi Cadıda  Ayşegül olarak tanımıştık. Dizide ki karakteriyle birbirine çok uyum sağlayarak başarılı bir sezon geçirmişti. Selim’e aşık olan Ayşegül hep onunla çıkmak istemiş ama bir türlü açılamamıştı. Olağan üstü yeteneklere sahip olması nedeniyle  istediğini rahatça yapabilmekteydi.

2007 2008  yılında  tv de başlayan korku filmi Gomeda röl almıştır. İlk dizisi olan Acemi Cadı’nın  bitmesiyle Türkan Şoray ve Cihan Ünal’ın başrol oynadığı  Aşk Yeniden isimli televizyon dizisine çağırılan  oyuncu  bu isteği kabul ederek  yeni bir diziye başladı. Bir yol sonra  başka bir dizide  oynamaya başladı yapımcısı  Cem Görgeç olan  Hoşçakal Güzin filminde yer aldı.

Oyuncunun en çok elranlarda Acemi Cadı’da  kendisini göstermiştir. 2010 yılında başlayan yeni bir diziyle  ekranlarda tekrardan  izlenme rekorları  kırdı. Küçük Sırlar  dizisiyle başlayan  oyuncu  dizide karakter olarak tam başarılı bir yıl geçirmiştir. Dizide kimin kime aşık olduğu son bölümlerde ortaya çıkmıştır.  Yine Ayşegül ismiyle ekranlarda olan oyuncu bu isimle  oynaması  ona bir artı kazandırmaktadır. Herkez onu Merve olarak değil Ayşegül olarak tanımıştı. Ayşegülün aslında dizideki tek aşkı evde ki hasta kardeşidir. Ona duyduğu saygıyı o dizide kimseye göstermemiştir. Havuzda sevişirken fotoğrafını çeken Su  ayşegülü  tamamen bitirmişti.

dizisinde de yer almaktadır. Ünlü oyuncu son yılların en çok parlayan dizi oyuncuları arasında yer almaktadır. Hayran sayısını son yıllarda 2 katına çıkarmayı başarmıştır.

Merve Boluğur Kilosu 50’dir.

   1.70’dir

 

Oynadığı Diziler Ve Filmler

Gomeda, (2007)

Acemi Cadı, (2006) – (2007)

Keloğlan Karaprense Karşı, (2006)

Aşk Yeniden, (2007)

Hoşçakal Güzin (2008)

Kül ve Ateş (2009)

Küçük Sırlar (2010)

Merve Boluğur parti

Merve Boluğur sekxi


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*