Meltem Miraloğlu Biyografi, Hayatı, Yaşı, Sevgilisi

Published by: 2

Meltem Miraloğlu Biyografi

HAYAT BAKIRCI (Meltem Miraloğlu) şimdilerde  Mahsun Kırmızıgülün yeni  dizisinde röl almaktadır. Hayat Bakırcı olarak  oynayan oyuncu  çok yoksul aileden gelmiştir. Babası  çömlekçilik yaparak  yaşamıştır.İsmail ve ikinci karısından olmuştur.

meltem miraoğlu, hayat bakırcı

Meltem Miraloğlu biyografisi, hayatı, yaşı, sevgilisi, resimleri,  ne zaman doğdu, hangi okuld a okudu ve dha çok bilgi …  Meltem Miraloğlu  1987 yılında istanbul’da doğmuştur.

Doğum tarihi 13 ocak 1987 olarak geçmektedir.  Kendisi hakkında fazla bilgi sahibi değiliz ama sizlere  hangi filmlerde oynamış, hangi dizilerde röl almış bunların bilgisini verceğiz.

Atv ekranlarında Cuma günü 18.11.2011 tarihinde yeni başlayan Hayat Devam Ediyor dizisinde  röl almaktadır. Dizide 66 yaşında ki bir erkekle evlendirmek istenmektedir. Bu dizide Hayat karakterini canlandırmaktadır.

 

Meltem Miraloğlu  Oynadığı Diziler Ve Tv Programları
Meltem Miraloğlu  2010 yılında  Kasaba – Yönetmen: Cevdet Mercan / Doğan Ümit Karaca  oynamıştır.
Meltem Miraloğlu  2010 yılında Kılıç Günü – Yönetmen: Raşit Çelikezer / Osman Sınav yönetmenliğini yapmıştır.
Meltem Miraloğlu  2008 yılında da Bir Bulut Olsam – Yönetmen: Ulaş İnaç / Kerem Çakıroğlu / Cevriye Demir dizisinde oynamıştır.

Meltem Miraloğlu  Oynadığı Reklamlar
Hayatı Çalınan Çocuklar Sosyal Sorumluluk Projesi Reklam Filmi oynamıştır.

Meltem Miraloğlu Kişisel Bilgileri:

Hobileri : Dans etmeyi çok seven birisi, Paten yapmaktan çok zevk alır, Spor yapmayı zamanını sporla harcamayı seven  birisidir.
Meltem MiraloğluBoy : 1.60 metredir.
Meltem Miraloğlu Kilo /  : 45 kilogramdır.
Meltem Miraloğlu Eğitim  : Liseyi başarılı olarak bitirmiştir., TODER Oyuncu Adayı, Müjdat Gezen Sanat Merkezi mezunudur.

Meltem Miraloğlu tv ekrnalarında kendisini daha fazla görmek istediğimiz  dizi oyuncularından birtanesidir. Okadar güzelki doğal güzelliği vardır ve bunu çokta iyi kullanmaktadır. Mahsun Kırmızıgülün yeni dizisinde  çok ses getiren bir karakteri canlandırması kendini  daha da çok  söz ettirmesine neden olacaktır.

Ünlü oyuncuya hayatında başarılar dileriz.


2 comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*