• Facebook'da Paylaş!
  • Tweetle!
  • Rss Feed
En güzel blog

Kadir Doğulu Biyografi, Hayatı Ve Oynadığı Diziler

22 Kasım 2011
Yazar: admin
21.343 views

Biyografi

Kadir Doğulu, Kadir Doğulu resimleri, ne zaman oyunculuğa başlamıştır, oynadığı diziler nelerdir, sevigili kimdir,  yaşı boyu, kilosu  ve daha çok bilgileri sizler için topladık….

Kadir Doğulu ( Abdulkadir Doğulu) gerçek ismidir. Kadir Doğulu 14 Ekim 1979 yılında doğmuştur. Şimdilerde Kadir Doğulu  Pis7li dizisinde oyanmaktadır. Kadir Doğulu Mersinde doğmuştur annesi ev hanımdır uzun yıllar orda yaşamaştır. Kadir Doğulu iki kardeşlerdir abisi danışmalık yapmaktadır. ünlü isimlere ( hande yener, demet akalın )

Kadir Doğulu  nereden hatırlayacam diyenler için ön bilgi verelim Ünlü sanatçı Hande Yener’in bir zamanların sevgilisiydi. Kadir Doğulu aşk yaşadı ve bitti. Küçük Sırlar dizisinde röl almıştı. Kadir Doğulu  o dizide güzel bir sezon geçirmişti. Dizide rölü ve başarısıyla gecç kızların dikkatini çekmeyi her zaman başarmıştır.

Şimdilerde ise Pisyedili dizisinde başrölde oynamaktdadır. Diğer dizide ki  rölüyle tamamen farklı bir röl almıştır. Dizide Bayrampaşalı olarak bilinmektedir arkadaşları Bayrampaşalı olarak çağırmaktadır.

Ünlü oyuncunun önümüzdeki yıl hangi dizide  oynarsa burada  eklenti olarak devam edecektir.

Kadir Doğulu

Anahtar Kelimeler : Kadir Doğulu, Kadir Doğulu biyografi, Kadir Doğuluin biyografisi, , Kadir Doğulu özgeçmişi, Kadir Doğulu hayatı, Kadir Doğulu hakkında, Kadir Doğulu sağlığı, Kadir Doğulu sağlık, Kadir Doğulu tanıyalım, Kadir Doğulu medyadaki yeri, Kadir Doğulu resim, Kadir Doğulu fan, Kadir Doğulu nerede oturuyor, kaç, Kadir Doğulu kaç kilo, biyografiler…

 

Benzer Yazılar
Yorumlar

*