• Facebook'da Paylaş!
  • Tweetle!
  • Rss Feed
En güzel blog

İstikbal Müşteri Hizmetleri 444 33 44

20 Mart 2012
Yazar: admin
5.555 views

 

Müşteri hizmetlerinde izlediği politika ile herkesin beğenisini kazanan İstikbal mobilya, gerek internet sitesinde gerekse İstikbal iletişim hattı üzerinden müşterilerine sürekli bir şekilde kesintisiz hizmet vermeyi hedeflemektedir. Müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak için bayilikler şeklinde düzenleme yapan İstikbal mobilya, müşterilerden gelen istek, talep ve şikayetleri öncelikle bayilere ileterek daha hızlı bir şekilde geri dönüş yapmayı hedeflemektedir. Gelen istek ve önerileri öncelikle bayilere yönlendiren İstikbal mobilya, istek ve talepleri bünyesinde hızlı bir şekilde değerlendirerek müşterilerine en iyi şekilde hizmet verebilmeyi ve müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmayı planlamaktadır.

İstikbal mobilya müşteri hizmetleri ürünler ile ilgili bir sorun olduğunda ve kendisine bildirildiğinde öncelikle bölge servis müdürlüklerine yönlendirerek anında çözüm bulmayı hedeflemektedir. Müşteri hizmetleri anlayışında teknik destek hizmetini en iyi şekilde verebilmek için bölge servis müdürlüklerine ağırlık veren İstikbal mobilya, arıza taleplerinde bölge servis müdürlükleri ile anında müdahale ederek müşterilerini mağdur etmemek için tüm yolları değerlendirmektedir.

İnternet sitesi üzerinde iletişim formu ile müşterilerine anında hizmet veren İstikbal mobilya İletişim hattı ile müşteri memnuniyetine verdiği önemi kullanıcılarına göstermektedir. Bilgi alma ve işlem takibatı için İstikbal İletişim Hattı olarak 444 33 44 nolu iletişim numarasını kullanıcılarına sunarak anında hizmet anlayışını üst seviyelere taşımaktadır.

İstikbal mobilya müşteri hizmetleri olarak personel ve idare yönetimi olarak üst düzey bir anlayış belirlemiş ve bu anlayış ile müşterilerine karşı en iyi hizmeti verebilmeyi hedeflemiştir. İnternet sitesinde iletişim formunda genel görüş ve öneri, bayilik hizmeti, şikayet, servis sorunları ve teslimat problemleri gibi alanları bulundurarak, müşterilerin her türlü sorununa en iyi şekilde cevap verebilmeyi düşünmektedir. Bu iletişim formu ile her türlü sorununu firmaya bildiren müşteriler, anında geri dönüş ve sorunların çözümü ile İstikbal mobilya müşteri hizmetlerinden son derece memnun kalmaktadır.

Benzer Yazılar
Yorumlar

*