İbrahim Saraçoğlu Bitkisel Tedaviler,Zayıflama,Kilo Alma, Soğan Kürü

Published by: 0

İbrahim Saraçoğlu Bitkisel Tedaviler,Zayıflama

Kilo Alma, Soğan Kürü

 

soğan suyu kürü İbrahim Saraçoğlu’ndan bitksel tedaviler başlıkları, kilo almanın yolları, zayıflama, soğan suyu kürü, ishal, baş ağrısı mide bunaltısı, halsizlik iştahsızlık,kapızlık gibi sorunlara bitkisel karışımlardan bahsedicez.

İbrahim Saraçoğlu soğan suyu kürünün adet düzenliğe çok iyi geldiğini söylemektedir. Kadınların baş belası olan bu ağrıları her ay çekmekten bıkan bayanlar  bu yöntemi deneyebilirler.  Adet döneminde ki ağrıların bazı bayanlarda aşırı derece  olduğu zamanlar da görülmektedir. Bu durum bir bayan için o gününün  tam bir eziyet olduğunu  bilin. Saraçoğlu bu duruma bitkisel tedavilerle ağrıları azaltmanın yolunu tv de  sabah programında açıkladı.

Soğan kürü adet düzensizliği ve ağrılara  artık son ağrılar en aza indirmenin yolu.

adet söktürücü soğan kürüMalzemeler

  • iki bardak suyu 10 dakika kaynatınız.
  • Soğanın kabuğunu soyarak soğanı dört eşit parçaya bölünüz. Soğanı kesinlikle fazla parçalara bölmeyiniz.
  • Kaynayan suyun içerisine atarak  ağzını kapatınız. Tencerede 20 dakikada kısık ateşle kaynamasını bekleyiniz.
  • Kaynama işlemi sona erdikten sonra  ılımasını bekleyin ve  süzgeçle  yada başka bir şekilde içindeki soğan parçalarını alınız.

Kullanımı

Adet olmadan yada oldukalrı birinci gün bayanların  sabah kahvaltısında sonra ,öğle yemeğinden sonra ve akşam yemeğinden sonra bir bardak içiniz ağrıların tamamını kesmeyecektir ama ağrılarınız sancılarınız  azalacaktır.

Not: Soğan suyu kürü ılıtılarak yada ılıkken içilmelidir kesinlikle soğuk içmeyiniz hiç bir etkisi olmaz.

İbrahim Saraçoğlu  diğer ağrılara neler iyi geldiğini söylüyor.

Bel ve boyun ağrıları için Kırk Kilit otunun çok iyi geldiği otu kurutarak 2 çap kadarıyla  yapılan  bitkisel tedaviyi öneriyor.Bunun yanı sıra limon melissa otunun da etkisinin oldukça fazla olduğunu belirtmektedir.  Sağlıklı hızlı kilo almanın sırları yüksek kalorisi olan  meyve ve  yemekler gıdaları tüketmek gerekir bununlar beraber hafif egzersiz yaparak  iştahınızın açılmasına yardımcı olur ve yağl oalrak değil  kas olarak  kilo alırsınız.

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*