Hamile Kalmak İçin İncir Kürü, İncirin Faydaları

Published by: 0

, Hamile Kalmak İçin İncir Kürleri

hamile kalmak için iincir kürüİncir meyvesini herkez bilir. Yazın son aylarında olan incir meyvesi hamile kalmak  isteyen bayanlar için Mucize İksir  olarak bilinir.  Çocuğum olmuyor , kaç yıldır çocuk yapamıyorum diyenler artık üzelmesin İncir Kürü ile hamile kalmak kolay…

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’dan İncir  Kürü ile yumurtalıklarda artışların arttırdığını berlirtti. Bayanlarda yumartılık hormanları yetersiz ise incer tüketerek yumurtalıklar da  sayı adetini  arttırır.
Bayanların hamile kalmamasının sebelerinden birisi olan  yumurtalıklar artık  Bitkisel Tedavilerle yok oluyor.  İncir kuru olarak mı tüketilmeli  yoksa   tazeyken tüketilmeli sorusu da bayanlar tarafından sık sorulan sorular arasındadır.
Sizler için kuru incir tarifi verceğiz. yumurtalık için taze incirde çok etkilidiri
Kuru İncir Tarifi
  • Yarım Litre su – 2,5 bardağa den gelmektedir.
  • 15 veya 20 tane  kuru incir
Yukarıda ki malzemelri aldıktan sonra bir tencere içerisine 2,5 bardak suyu doldurup biraz ılıdıkdan sonra   incirlerimiz atıyoruz. Su kaynadıkdan sonra  ortalama 20 dakikadır bu süre , kısık ateşe alıp 5 dakika bekeleyip ateşten alıyoruz.
Daha sonrada  bu karışımı  sabah akşam öğle şeklinde günde 3defa aç karnına içiyoruz.

Uygulama şekli nasıl olmalıdır sorusu…

Kuru incir kürü, iki kez yirmibir gün uygulanır ve her yirmibir gün tamamlandığı zaman yedi gün ara verilir. Toplam uygulama süresi kırkiki gün olmalıdır.
Düzenli olarak  bu uygulamayı yaptığınız zaman  faydalarını göreceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*