Çiğdem Batur Biyografi, Hayatı , boyu, yaşı, kilosu

Published by: 0

Çiğdem Batur

http://www.huseyin.gen.tr/polat-alemdarin-hayati-biyografisi-polat-alemdar-kimdir.htmlÇiğdem Batur Düzce’de doğmuştur. Herkezin merak ettiği doğum günü 13 Şubat 1982 yılında Düzcede doğmuştur.Çiğdem hanım  kendisini tiyatro, dizi, sinema , seslendirme santçısı, sunucu oalrak hazırlamıştır. Bu eğitimleri  almak için çok çaba veren oyuncu okul hayatı başarılı olarak geçmiştir.

İlk olarak Gazi Üni. İletişim fakültesi  Halkla İlişkiler  ve Tanıyım bölümünden başarılı bir şekilde  mezun omuştur. İlk oyunucluğuna Okulunda Grup Mimus Tiyatro Topluluğunda  oyunculuk yaparak  snat hayatına dım atma şansı bulmuştur. Yukarıd asaydığım  konularda eğitim almıştır.  Her alanda ayrı ayrı eğitim alan oyuncu kendini iyi hazırlamıştır.

İlk sunucluğunu Art televizyonunda Alışveriş Çantası adlı programda 2004 yılında yapmıştır. Trt ekranlarında çeşitli yayınlarlar çalışan oyuncu  bir aralar kısa da olsa batur sinema ve dizi  filmlerinde   röl almıştır.
Şimdiler de ise Kurtlar Vadisi Psus dizisinde  Savcı rölünde görev almaktadır. Kırtlar Vadisi  dizisiylede  daah fazla ön plana çıkan oyuncu  herkezin sevgisini kazanarak oyunculuğuna başarılar katmaya devam etmektedir.

Oyuncu dizide Polat Alemdar’a aşık olmasıyla  kendisini bugünlerde zor günler beklemektedir. Polatın İnci Tataroğluyla evlenmesi sonucu yıkılan oyuncuyu diğer bölümlerde ne beklemektedir. Bu sorunun cevabını herkez  merak ediyor.

Dizide çok başarılı olan oyuncunun normal hayatında fazl bilgi sahibi değiliz. Kendisinin okadar  güzel  olmasıyla  tv karşısında bir çok hayran kitlesi oluşmuş durumdadır.

Çiğdem Batur Resimleri

çiğdem baturun resmi

çiğdem batur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*