Begüm Topçu Kimdir

Published by: 1

Begüm Topçu 1985 ‘de Ankara’da dünyaya gelmiştir. Oyunculuğa meraklı olan ve okul yıllarında da tiyatro oyunlarında yer alan Begüm Topçu, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun oldu.


Keşanlı Ali destanı, Ben ulrike bağırıyorum – dario fo, kadın, barbara schottanfeld, cıbıl kurt, peynirli yumurta, matruşka, töre, deniz kızı ve sevimli korsanları, gibi birçok tiyatro oyunu ve müzikallerde rol almıştır. Başarılı oyunculuğu ve güzel yüzü ile alanında her zaman aranan ve ilgi gösterilen bir oyuncu olmuştur. Oyunculuk kariyerine TV ile devam eden Begüm Topçu Hoş geldin isimli çocuk programı, Ermeydanı isimli program ile sunucuk deneyimi de kazanmıştır.
2009 da ise dizi oyunculuğuna başlayan başarılı oyuncu Kınacılar Konağı isimli TV dizisi ile sevenlerinin sayısını artırmıştır. Türkiye’de bu dizi ile tanınan genç oyuncu şuan Deniz yıldızı dizisindeki başarılı oyunculuğu ile sevenleri tarafından takip edilmektedir.
Deniz Yıldızı dizisinin çekimleri nedeniyle çok yoğun günler geçiren Begüm Topçu birçok dizi ve sinema filminden teklifler olduğunu ve değerlendirmeye alabileceğini dile getirmektedir.

1 comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*