Azer Bülbül Hayatını Kaybetti, Azer Bülbül Hangi Otelde Öldü

Published by: 0

Azer Bülbül hayatını kaybetti. Azer Bülbül bugün  Antalya da ki otelinde menajeri tarafında odasında ölü bulundu. Kendisine ulaşamayan menajeri  telefon açtığı halde cevap alamayınca odasına gider ve ölü bir şekilde bulur. Otelde ki çalışanlar ambulans çağırır ve solunum yetmezliği yüzünden  öldüğünü söyler.

Bir başka bilgiye göre ise Kalp Krizi geçirdi haberi gelmişti. Net olarak tam birşey  belli değildir.   Yarın açıklanacak son bilgileri buradan takip edebilirsiniz.

Kısaca Azer Bülbül’ü tanıyalım…..

Azer Bülbül  1969 ‘da Kars’ın Akyaka ‘da (Arpaçay) ilçesinde  dünyaya geldi ve normalde ki adı  Sübutay Kesgin’dir. Azer Bülbül sonraki yıllarda Almanyaya  gider ve  müzik hayatına  ilk albümü olan Garip Yolcu  adlı eseriyle başlar.  Bundan sonra Arabesk müzikler yapmaya karar verir.

Ben sana vurgunum, Yalan olur, Fırat   adlı albümleri çıkarır.  Bu şarkıların devamı gelir  en çok sevilen şarkısı yaralandım sol yanımda kurşun yedim şarksıdır.
CENAZESİ KALDIRILDI

Şarampol Caddesi’ndeki 3 yıldızlı Mostar Otel’in 4’üncü katındaki odasında ölü bulunan Azer Bülbül’ün cesedi, cumhuriyet savcısı ve polis ekiplerinin incelemesinin ardından otelden çıkartılarak cenaze aracına konuldu. Cenazesi Adli Tıp Kurumu morguna kaldırılan Bülbül’ün, kesin ölüm nedeninin yapılacak otopsiden sonra belirleneceği bildirildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*