• Facebook'da Paylaş!
  • Tweetle!
  • Rss Feed
En güzel blog

Astrolog Su Karakuş Kimdir?

8 Haziran 2012
Yazar: reklam
539 views

Astrolog ?

Her geçen gün astrolojiye olan ilginin arttığı ülkemizde astrolog sayıları da artıyor böylelik bize hoş geleni, en iyi isabetli yorumlar yapanları, en güzel konuşan astrologları kendimiz seçip dinleyebiliyoruz. Astroloji uzmanı Su Karakuş da gün geçtikçe popülerliğini artırıyor. Yakında bir çok tv programında kendisini izleyeceğinize ben inanıyorum. Buyrun önce kendi sitesine bakalım ve çalışmalarına bir göz atalım…

Su Karakuş Resmi Web Sitesi : sukarakus.com

su-karakuş-astrolog-burç-yorumları-burçlarAstroloji uzmanı Su Karakuş çok güzel kendi ismini taşıyan bir sitesi var burdan bi artı puan. Çünkü çok ulaşılabilir bir isim. İlk önce Eserler Biyografi ve İletişim adresi gözüme çarptı. iletişim adresi olarak telefon numarası ve email adresi bulunuyor. Eserleri Astroloji Rehberi ve Astrolojinin en güzel zamanları . Biyografi de ise hem hayatı hakkında bilgiler yer alıyor hem de kariyeri hakkında bir özgeçmişi var. Gezegen tılsımları seminerleri ile çok dikkat çekmişti. Zaten elele derdisi light büyüler adı altında bu seminerleri kitap haline getirmiş.
Kategoriler de ise baya bir çalışması bulunuyor : Astroloji, Alex’in Günlüğü, Altın Üçgen, Eğitimler ve Danışmanlık, Reiki Tarot.. Kategoriler de feng shui göremedim :( Zaten haftalık aylık günlük burç yorumları için önce sitesini kontrol edin. Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık şeklinde burçlara göre bulabilirsiniz. Tabi yükselen burç da önemli :)

Su Karakuş Facebook sayfası :  www.facebook.com/sukarakuscom

Su Karakuş Twitter Hesabı  :  twitter.com/sukarakus

Benzer Yazılar
Yorumlar

*